דייטלינג אצל יערב אלטר
יניב לוי
חבר בדיטיילינגפורום

דייטלינג אצל יערב אלטר

הודעהעל ידי יניב לוי » 22/10/2019 ב- 16:43

כמה לדעתם יעלה לצבוע פגוש קדמי של סיאט איביזה 2011 3 דלתות שחורה (מדגיש שהפגוש עם הרבה מכות אבנים לכן סביר להניח שהוא יצטרך לשייף אותו לפני) ?
בנוסף כמה יעלה תיקון של כמה וכמה שריטות אך קטנות (כאלה שנגרמות מפתיחת דלתות ועוד כל מיני קטנטנות כאלה בכל מיני פינות שצובעים עם מכחול) .. +פוליש ב2 שלבים על כל הרכב ומריחת מגן (אוטם צבע שאותו יש לי כבר אם זה משנה לו אם אני מביא לו אותו) ??

נ.ב
הבנתי שאפשר להשכיר אצלו איזור לעבוד על הרכב 50 שח ל3 שעות .. כמובן זה עוד כסף להשכיר מלטשת וכו' וכו' .. הוא יביב מוכן לדוגמא שאבקש ממנו לעשות חלק מהדברים כמו תיקון השריטות וצביעת הפגוש ואת הפוליש וכו' אעשה בעצמי ?

סמל אישי של המשתמש
Vicerman
מנהל פורומים בדיטיילינגפורום

Re: דייטלינג אצל יערב אלטר

הודעהעל ידי Vicerman » 23/10/2019 ב- 10:02

בלי לראות את הרכב או לפחות תמונות קצת קשה להעריך.

לי למשל בצ׳מפיון רצו 3000 שקל על צביעת טמבון אחורי.

אתה יכול בכיף להשכיר מקום אצל יעקב אלטר. לגבי תיקונים - צביעת פגוש הוא לא עושה, תיקונים עם מכחול יש מצב שהוא עושה, בכל מקרה הוא דיטיילר מנוסה מאוד.
SEAT ATECA Style Plus

יניב לוי
חבר בדיטיילינגפורום

Re: דייטלינג אצל יערב אלטר

הודעהעל ידי יניב לוי » 23/10/2019 ב- 19:38

Vicerman כתב:בלי לראות את הרכב או לפחות תמונות קצת קשה להעריך.

לי למשל בצ׳מפיון רצו 3000 שקל על צביעת טמבון אחורי.

אתה יכול בכיף להשכיר מקום אצל יעקב אלטר. לגבי תיקונים - צביעת פגוש הוא לא עושה, תיקונים עם מכחול יש מצב שהוא עושה, בכל מקרה הוא דיטיילר מנוסה מאוד.

את האמת שלאחר כמה בדיקות הבנתי שלתת ליקב אלטר לעשות לי דייטלינג לא משתלם יחסית לרכב שברשותי , מדובר על מינימום 4000 רק לדייטלינג בלי צביעות ולכן אני חושב לבצע את רוב העבודה בעצמי ולהשכיר מקום אצלו לעבודה ..
אתה אולי יודע פחות או יותר מה הכוונה להשכיר אצלו מקום ? הבנתי מימנו שמדובר על 50 שח ל3 שעות , כמובן שבתוספת של עוד כסף כדי להשכיר פולישר וכו' ..
מה אתה בעצם מקבל ? האם מומלץ ? הוא מוכר בנוסף חומרים ?